Послуги монтажу та проектування

$

Система охоронної сигналізації

$

Система відеонагляду

$

Домофонні системи

$

Система контролю доступу

$

Комп'ютерні та телевізійні мережі

Одна з перших пультових організацій, що запровадила можливість підключення найсучаснішого обладнання Ajax

Компанія
«Zoloche Security»

2007

Група компаній «Zoloche Security» започаткована у 2007 році, коли було організовано пультову охорону котеджного містечка закритого типу «Золоче». У той час охоронні послуги надавались виключно на території містечка у вигляді підключення будинків по дротовим каналам до пульту «Золоче» на обладнанні «Дунай», а також патрулювання та постової охорони об’єктів.

2010

Починаючи з 2010 року компанія надає охоронні послуги на території  розташованих поруч населених пунктів, таких як села Гнідин та Вишеньки, дачне поселення «Вишеньки-2» по каналах GSM-зв’язку.

2012

У 2012 році відбувається масштабне оновлення пульту, що дає можливість працювати по каналах зв’язку GPRS та підключати до пульта майже будь-які прилади, що мають хоча б мінімальну можливість бути підключені до пульту. Також з’являється можливість підключати до пульту такі відомі прилади як Оріон, Лунь, Satel, а також більш ексклюзивні – Texecom, Jablotron, Visonic, DSC, CADDX, МАКС та інші. Це дало можливість у наступні роки розширити зону діяльності компанії від пепредмістя Києва (дачні кооперативи на Осокорках) до села Кийлов.

2015

У 2015 році компанія стає однією з перших пультових організацій, що запровадили можливість підключення передового обладнання Ajax, яке на сьогоднішній день є безумовним лідером в сфері надання технічних засобів безпеки та автоматизації елементів систем будинку. Більше 90% монтажів всіх систем безпеки реалізуються саме на обладнанні Ajax, що обумовлено його доступністю, зручністю використання (весь контроль і управління системою здійснюються у мобільному додатку) і швидкістю інсталяції (будинок близько 250 м2 обладнується охоронною системою і підключається на пульт менше ніж за пів дня).

2018-2021

З 2018 року регіон присутності компанії розширився до села Сошників.
Крім безпосередньо послуг з проектування та інсталяції охоронних систем, з подальшим підключенням на пульт охорони, компанія займається встановлення систем відеоспостереження, домофонів, контролю доступу, а також комп’ютерних і телевізійних мереж.

Система охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація є найважливішою складовою частиною безпеки вашого майна. Ми готові запропонувати Вам варіанти від найпростіших систем (охорона вхідної групи) до ексклюзивних рішень охорони периметра будинку (поки Ви перебуваєте всередині будинку) і ділянки (з захистом на далеких підступах). Крім того, система може бути доповнена модулями протипожежної безпеки, антипотоп, тривожними кнопками, системами автоматизації окремих домашніх елементів (виключення груп 220V при постановці під охорону, управління воротами з програми і т.п.).

Найбільш поширеною і часто використовуваної нами системою є Ajax – передовий виробник систем безпеки на ринку Європи і ряду інших регіонів світу.

Система відеонагляду

Наразі другим за значимістю серед систем безпеки є саме відеоспостереження. Умовно його можна розділити на 2 великі напрями: зовнішнє відеоспостереження (для відстеження того, що відбувається на території і можливої ​​фіксації проникнення на територію з подальшим контролем) і внутрішнє (для контролю персоналу, такого як домогосподарки, няні і т.д. будинку або продавців, офіціантів і т.п. в магазині / ресторані).

Систем відеоспостереження на сьогодні існує безліч. І відрізняються вони далеко не тільки назвами брендів. Існують різні системи передачі сигналу (IP, AHD, HD-TVI, HD-CVI і т.д.) з різними вимогами до передачі сигналу, обсягами сховища, з різною роздільною здатністю і багатьма іншими дрібницями, такими як, наприклад, можливість передачі звуку . У всьому цьому різноманітті наші інженери допоможуть розібратися і підготують оптимальну для Вас пропозицію, з урахуванням всіх Ваших побажань (тривалості запису, віддаленого перегляду і т.п.)

Домофонні системи

Пройшли часи аналогових домофонів, коли вони служили лише мінімальним елементом зручності в будинку або престижу в квартирі. На сьогоднішній день це незамінний помічник, завдяки якому Ви можете віддалено впустити, гостей, родичів або обслуговуючий персонал на територію або, при необхідності, в будинок. Сучасні IP домофони, такі як Hikvision мають зручне програмне забезпечення, що дозволяють управляти системою з будь-якої точки світу через інтернет.

Система контролю доступу

Багато в чому системи контролю доступу – це  продовження домофону для сучасного користувача. Наприклад, можна підібрати для домофона панель виклику зі зчитувачем proximity-ключів, що дозволить відкривати двері або ворота легким рухом руки. Однак, дані системи набагато складніше і дозволяють вирішувати ряд непростих завдань, таких як пропускний режим на об’єкт, контроль обліку робочого часу персоналу і багато іншого. Ми реалізували не один проект, як в приватних будинках так і на великих підприємствах і з радістю допоможемо Вам у вирішенні завдань в даному напрямку.

Комп’ютерні та телевізійні мережі

Ще 5-6 років тому дані системи вважалися окремими мережами. Але сьогодні телебачення в класичному його вигляді швидко втрачає свої позиції. Ефірного телебачення не існує вже більше 10 років. Т2, що прийшов на місце ефірного ТБ теж майже себе пережило. Та й супутникове телебачення на сьогоднішній день не представляє вже з себе нічого цікавого. Місце всіх перерахованих вище видів телебачення займають онлайн-кінотеатри, стрімінгові сервіси (Netflix, Amazon Prime, Disney +, HBO Max і т.д.), відкриті Тб (Youtube, Vimeo, і багато інших). А в силу цього до місць установки телевізорів сьогодні потрібно вже подання не телевізійного, а якісного комп’ютерного кабелю, що забезпечує хорошу передачу даних на високих швидкостях для можливості перегляду якісного відеоконтенту у високій роздільній здатності. А це вже призводить нас до необхідності побудови технологічної комп’ютерної мережі в будинку. Підходячи до цього питання комплексно, ми також пропонуємо зазвичай одразу побудова бездротової WiFi мережі на обладнанні таких професійних брендів як Ubiquiti, Mikrotik або трохи більше бюджетних TP-Link.

Скільки коштує монтаж системи?

Вартість послуг з монтажу охоронної системи залежить від безлічі факторів: кількість приміщень на об’єкті та їх площа, кількість і тип систем, що підключаються, кінцевий результат за запитом клієнта і багатьох інших. Ви можете ознайомитися з шаблонним прикладом проекту монтажу охоронної системи тут (ПДФ файл, Льоша надішле).

Аби дізнатися вартість монтажу системи охорони для вашого об’єкта (офісу, житлового будинку, комерційної нерухомості), замовте виклик фахівця за адресою, заповнивши форму нижче.